Partneři

HARLEY-DAVIDSON PRAGUE CZECH REPUBLIC

HARLEY-DAVIDSON PRAGUE CZECH REPUBLIC

HARLEY DAVIDSON PRAGUE SE ZABÝVÁ PRODEJEM SVĚTOZNÁMÉ ZNAČKY MOTOREK A DOPLŇKŮ V ČESKÉ REPUBLICE. PRO TY Z VÁS, KTEŘÍ NEVLASTNÍ MOTOCYKL HARLEY-DAVIDSON® NEBO SI CHTĚJÍ VYZKOUŠET JINÝ TYP, ČI SE JEN SVÉZT PRO RADOST, JE ZDE TAKÉ PŮJČOVNA MOTOCYKLŮ.

LUXURY PRAGUE COMPANY

LUXURY PRAGUE COMPANY

Luxusní exotickou dovolenou pro dva KTEROU MŮŽETE ZÍSKAT V RÁMCI NAŠEHO VĚRNOSTNÍHO PROGRAMU, poskytla SPOLEČNOST LUXURY PRAGUE COMPANY.

KOSCOM Watches

KOSCOM Watches

Jsme největší hodinářství ve střední Evropě a o svém oboru víme vše. To jsou naše hlavní argumenty, proč svěřit důvěru při výběru hodinek právě nám, o zbytku se přijďte přesvědčit sami, těšíme se na vaši návštěvu.

EXTRIFIT

EXTRIFIT

EXTRIFIT® NENÍ PRO VŠECHNY. NENÍ O POVRCHNOSTI A POZLÁTKU. EXTRIFIT® JE URČENÝ PRO TY, KDO MILUJÍ TĚŽKÉ ŽELEZO, A PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ PODAT PLNÝ FYZICKÝ VÝKON. JE PRO VŠECHNY TY, KTEŘÍ JSOU TVRDÍ NA SEBE SAMA A POŽADUJÍ OD SVÉHO TĚLA MAXIMÁLNÍ VÝSLEDKY.

If Café

If Café

První kavárna IF Café, nesoucí jméno majitelky Ivety Fabešové, byla otevřena roku 2012 jako mála rodinná cukrárna v centru Prahy. Od té doby se firma rozrostla o tři další kavárny a řadí se mezi nejlepší kavárny v republice. Celé srdce cukrárny tvoří prosklená výroba, kde můžete nahlédnout do celého procesu výroby. Do svého konceptu zařadila i cukrářskou akademii - IPPA, kde vyučují nejlepší cukráři světa.

BANDI

BANDI

VOUCHER NA NÁKUP LUXUSNÍHO PÁNSKÉHO OBLEKU DLE VLASTNÍHO VÝBĚRU POSKYTLA FIRMA BANDI. PÁNSKÉ OBLEKY PRO KAŽDOU VAŠI UDÁLOST. CENY OBLEKŮ OD 2.999 KČ. ITALSKÉ STŘIHY, KVALITNÍ MATERIÁLY, ÚPRAVY NA MÍRU ZDARMA.

NIALAYA

NIALAYA

NIALAYA JE AMERICKÁ DESIGNÉRSKÁ ZNAČKA RUČNĚ VYRÁBĚNÝCH LUXUSNÍCH PÁNSKÝCH A DÁMSKÝCH ŠPERKŮ, JEJÍŽ PRODUKCE PROBÍHÁ POUZE V LIMITOVANÉM MNOŽSTVÍ. UNIKÁTNÍ NÁRAMKY, NÁHRDELNÍKY A PRSTENY Z VZÁCNÝCH PŘÍRODNÍCH MATERIÁLŮ PŘINÁŠÍ EXKLUZIVNĚ WWW.NIA-SPERKY.CZ A JE MOŽNÉ JE VYZKOUŠET ČI ZAKOUPIT TAKÉ V NAŠEM GENTLEMEN’S BARBER CLUBU!

C.I.P.A.

C.I.P.A.

CIPA PATŘÍ OD ROKU 1992 K PŘEDNÍM DISTRIBUTORŮM EXKLUZIVNÍCH POTRAVIN PRO GASTRONOMII NEJEN V PRAZE, ALE V CELÉ ČR A NA SLOVENSKU. V ÚTULNÉ PRODEJNĚ CIPA STORE, KTERÁ SÍDLÍ U ŽELEZNIČNÍHO MOSTU NA SMÍCHOVSKÉ STRANĚ ŘEKY, MÁTE MOŽNOST ZAKOUPIT VEŠKERÝ SORTIMENT, KTERÝ BYL DO NEDÁVNA URČEN POUZE TĚM NEJLEPŠÍM RESTAURACÍM A HOTELŮM.

Gentlemen‘s Barber Club

Gentlemen‘s Barber Club

Luxusní Barber CLUB v Praze, který poskytuje svým zákazníkům péči, kterou oceníte i vy. nadstandardní služby a péče je podpořena referencemi, které naši zákazníci pravidelně tvoří svoji návštěvou u svého lazebníka. V RÁMCI VĚRNOSTNÍHO PROGRAMU MŮŽETE ZÍSKAT Roční péči zdarma.

RUMAKO

RUMAKO

RODINNÁ FIRMA ZALOŽENA ROKU 2012. KROMĚ OFICIÁLNÍHO ZASTOUPENÍ ZNAČKY OLIVER & OLIVER SE FIRMA ZAMĚŘUJE TAKÉ NA DOVOZ FRANCOUZSKÉ KOŇAKY CHABASSE A BOWEN, ANGLICKÉ GINY THE KING OF SOHO A MARTIN MILLER'S, PRAVÁ RUSKÁ VODKA RUSSIAN CROWN A MNOHO DALŠÍCH.

V případě zájmu o spolupráci nás kontaktujte na e-mailu: vedeni@gentlemensbarberclub.czPro vytvoření rezervace nás prosím kontaktujte na e-mailové adrese info@gentlemensbarberclub.cz nebo tel.čísle +420 775 999 995. Děkujeme.