Partneři

HARLEY-DAVIDSON PRAGUE CZECH REPUBLIC

HARLEY-DAVIDSON PRAGUE CZECH REPUBLIC

HARLEY DAVIDSON PRAGUE SE ZABÝVÁ PRODEJEM SVĚTO- ZNÁMÉ ZNAČKY MOTOREK A DOPLŇKŮ V ČESKÉ REPUBLICE. VYSTAVENÝ MOTOCYKL HARLEY DAVIDSON V HODNOTĚ 400 000 KČ V NAŠEM BARBER CLUBU VĚNOVALA TATO FIRMA. JEDNÁ SE O HLAVNÍ VÝHRU VĚRNOSTNÍHO PROGRAMU

LUXURY PRAGUE COMPANY s.r.o.

LUXURY PRAGUE COMPANY s.r.o.

Luxusní exotickou dovolenou pro dva v hodnotě 100 000 Kč, KTEROU MŮŽETE ZÍSKAT V RÁMCI NAŠEHO VĚRNOSTNÍHO PROGRAMU, poskytla SPOLEČNOST LUXURY PRAGUE COMPANY.

INVELT PRAHA

INVELT PRAHA

VÍTEJTE NA PALUBĚ VLAJKOVÉ LODI BMW V ČESKÉ REPUBLICE. V NAŠICH SHOWROOMECH V PRAZE A PLZNI NABÍZÍME KOMPLETNÍ PORTFOLIO ZNAČEK BMW, MINI A ALPINA VČETNĚ POPRODEJNÍCH SLUŽEB. NALEZNETE U NÁS I LIFESTYLOVÉ DOPLŇKY A PŘÍSLUŠENSTVÍ. POZNEJTE KOMFORT A OSOBNÍ PŘÍSTUP U NEJVĚTŠÍHO DEALERA VOZŮ BMW A MINI V ČR. INVELT.COM

BANDI

BANDI

VOUCHER NA NÁKUP LUXUSNÍHO PÁNSKÉHO OBLEKU DLE VLASTNÍHO VÝBĚRU POSKYTLA FIRMA BANDI. PÁNSKÉ OBLEKY PRO KAŽDOU VAŠI UDÁLOST. CENY OBLEKŮ OD 2.999 KČ. ITALSKÉ STŘIHY, KVALITNÍ MATERIÁLY, ÚPRAVY NA MÍRU ZDARMA.

Gentlemen‘s Barber Club

Gentlemen‘s Barber Club

Luxusní Barber CLUB v Praze, který poskytuje svým zákazníkům péči, kterou oceníte i vy. nadstandardní služby a péče je podpořena referencemi, které naši zákazníci pravidelně tvoří svoji návštěvou u svého lazebníka. V RÁMCI VĚRNOSTNÍHO PROGRAMU MŮŽETE ZÍSKAT Roční členství v GBC.

RUMAKO

RUMAKO

RODINNÁ FIRMA ZALOŽENA ROKU 2012. KROMĚ OFICIÁLNÍHO ZASTOUPENÍ ZNAČKY OLIVER & OLIVER SE FIRMA ZAMĚŘUJE TAKÉ NA DOVOZ FRANCOUZSKÉ KOŇAKY CHABASSE A BOWEN, ANGLICKÉ GINY THE KING OF SOHO A MARTIN MILLER'S, PRAVÁ RUSKÁ VODKA RUSSIAN CROWN A MNOHO DALŠÍCH.

V případě zájmu o spolupráci nás kontaktujte na e-mailu: vedeni@gentlemensbarberclub.czPro vytvoření rezervace nás prosím kontaktujte na e-mailové adrese info@gentlemensbarberclub.cz nebo tel.čísle +420 775 999 995. Děkujeme.