Partners

HARLEY-DAVIDSON PRAGUE CZECH REPUBLIC

HARLEY-DAVIDSON PRAGUE CZECH REPUBLIC

HARLEY-DAVIDSON PRAGUE DEALS WITH SALE OF THE WORLD-KNOWN BRAND OF MOTORCYCLES AND ACCESSORIES IN THE CZECH REPUBLIC. THE DISPLAYED HARLEY-DAVIDSON MOTORCYCLE IN OUR BARBER CLUB WORTH CZK 400,000 WAS GIVEN TO US BY THE COMPANY. THIS IS THE MAIN PRICE OF THE LOYALTY PROGRAM.

LUXURY PRAGUE COMPANY s.r.o.

LUXURY PRAGUE COMPANY s.r.o.

Exotic luxury holiday for two worth CZK 100,000 WHICH YOU CAN GET AS A PART OF OUR LOYALTY PROGRAM, given by LUXURY PRAGUE COMPANY.

NIALAYA

NIALAYA

NIALAYA JE AMERICKÁ DESIGNÉRSKÁ ZNAČKA RUČNĚ VYRÁBĚNÝCH LUXUSNÍCH PÁNSKÝCH A DÁMSKÝCH ŠPERKŮ, JEJÍŽ PRODUKCE PROBÍHÁ POUZE V LIMITOVANÉM MNOŽSTVÍ. UNIKÁTNÍ NÁRAMKY, NÁHRDELNÍKY A PRSTENY Z VZÁCNÝCH PŘÍRODNÍCH MATERIÁLŮ PŘINÁŠÍ EXKLUZIVNĚ WWW.NIA-SPERKY.CZ A JE MOŽNÉ JE VYZKOUŠET ČI ZAKOUPIT TAKÉ V NAŠEM GENTLEMEN’S BARBER CLUBU!

BANDI

BANDI

VOUCHER FOR A LUXURIOUS GENTLEMAN SUIT OF ONE’S OWN CHOICE WAS GIVEN BY BANDI COMPANY. GENTLEMEN SUITS FOR EVERY OCCASION. PRICES START AT CZK 2,999. ITALIAN DESIGN, HIGH QUALITY MATERIAL AND CUSTOM ALTERATIONS FREE OF CHARGE.

C.I.P.A.

C.I.P.A.

CIPA PATŘÍ OD ROKU 1992 K PŘEDNÍM DISTRIBUTORŮM EXKLUZIVNÍCH POTRAVIN PRO GASTRONOMII NEJEN V PRAZE, ALE V CELÉ ČR A NA SLOVENSKU. V ÚTULNÉ PRODEJNĚ CIPA STORE, KTERÁ SÍDLÍ U ŽELEZNIČNÍHO MOSTU NA SMÍCHOVSKÉ STRANĚ ŘEKY, MÁTE MOŽNOST ZAKOUPIT VEŠKERÝ SORTIMENT, KTERÝ BYL DO NEDÁVNA URČEN POUZE TĚM NEJLEPŠÍM RESTAURACÍM A HOTELŮM.

Gentlemen‘s Barber Club

Gentlemen‘s Barber Club

Luxury Barber CLUB in Prague provides its customers with care which even you will appreciate. Superior services and care are supported by references our customers regularly provide when they visit their barber. YOU CAN GET a one-year membership at GBC’s AS A PART OF OUR LOYALTY PROGRAM.

EXTRIFIT

EXTRIFIT

ZNAČKA EXTRIFIT® BYLA ZAREGISTROVÁNA V ROCE 2007. V ROCE 2010 SE FIRMA TRANSFORMOVALA NA EXTRIFIT®,S.R.O. EXTRIFIT SPORTS NUTRITION DNES PATŘÍ MEZI NEJDYNAMIČTĚJŠÍ VÝROBCE SPORTOVNÍ A DOPLŇKOVÉ VÝŽIVY V ČESKÉ REPUBLICE A VELICE ÚSPĚŠNĚ DISTRIBUJE SVÉ PRODUKTY DO ZAHRANIČÍ.

RUMAKO

RUMAKO

FAMILY COMPANY ESTABLISHED IN 2012. APART FROM OFFICIAL REPRESENTATION OF OLIVER & OLIVER BRAND, THE COMPANY ALSO SPECIALIZES IN IMPORT OF FRENCH COGNACS CHABASSE AND BOWEN, ENGLISH GINS THE KING OF SOHO AND MARTIN MILLER´S, AUTHENTIC RUSSIAN VODKA RUSSIAN CROWN AND MANY MORE.

IF YOU ARE INTERESTED IN COOPERATING WITH US, PLEASE CONTACT US AT THE FOLLOWING E-MAIL ADDRESS: VEDENI@GENTLEMENSBARBERCLUB.CZ .Pro vytvoření rezervace nás prosím kontaktujte na e-mailové adrese info@gentlemensbarberclub.cz nebo tel.čísle +420 775 999 995. Děkujeme.